– Zameldowanie i odbiór kluczy od godziny 15.00

– Wymeldowanie i zdanie kluczy do godziny 10.00

– Goście są zobowiązani do SKŁADANIA PARASOLA NA NOC / PODCZAS NIEOBECNOŚCI W DOMKU / PRZY SILNYM WIETRZE

– Podczas korzystania z kominka należy odsunąć od niego wszystkie przedmioty na odległość co najmniej 70 cm (zasłony, pufy, stolik, pieńki, zabawki, itd…).

– Podczas korzystania z kominka dzieci przebywające w domku muszą być pod stałym nadzorem opiekuna. Obudowa kominka bardzo mocno się nagrzewa. W wyniku kontaktu ze skórą może dojść do poparzeń a w razie kontaktu z przedmiotami może wywołać pożar.

– Przed skorzystaniem z sauny należy zapoznać się z jej regulaminem i instrukcją obsługi (dostępne w strefie relaksu przed wejściem do pomieszczenia saunowego o wysokiej temperaturze).

– Goście zobowiązani są do przestrzegania regulaminu sauny i instrukcji obsługi sauny (dostępne w strefie relaksu przed wejściem do pomieszczenia saunowego o wysokiej temperaturze).

– Istnieje zakaz rozpalania grilla na tarasie. Grilla należy rozstawić na trawniku w bezpiecznej odległości od domku i innych zabudowań. Rozpalony grill musi być pod stałym nadzorem osoby dorosłej aby nie zagrażał bezpieczeństwu innych gości i mienia.

– Wyprowadzanie psów na terenie posesji jest możliwe tylko na smyczy. W przypadku ras niebezpiecznych konieczne jest założenie kagańca.

– Najmujący zobowiązany jest do pozostawienia czystego wstępnie posprzątanego domku.

– Za rzeczy wartościowe pozostawione w domkach oraz na terenie całej posesji nie ponosimy odpowiedzialności.

– Po godzinie 22.00 na terenie posesji nie mogą przebywać osoby w nim niezameldowane.

– Samowolne zakwaterowanie w domku większej liczby osób, niż wynika z wcześniejszej deklaracji, będzie wiązało się z opłatą w wysokości 150 złotych za każdą osobę za dobę pobytu.

– Goście przyjeżdżający z pupilami zobowiązani są aby we własnym zakresie zapewnić leżanki dla pupilów. W przypadku zabrudzenia kanapy i łóżek  (zaplamienia, duża ilość włosia lub sierści) naliczona zostanie dodatkowa opłata w wysokości 160 pln za pranie kanapy lub materaca.

– Na terenie naszej posesji, na wyznaczonych miejscach mogą parkować samochody osób najmujących domki (parking nie jest strzeżony).

– Dzieci przebywające na terenie całego naszej posesji, powinny być pod stałą opieką osób dorosłych.

  • Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkiego rodzaju urazy wynikające z braku nadzoru, niewłaściwego korzystania z przedmiotów, nieostrożności i z innych zdarzeń na terenie naszej posesji.

– Najmujący ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkie szkody powstałe z jego winy do pełnej wysokości szkody.

– Na terenie całej posesji obowiązuje cisza nocna w godz. od 22.00 do 7.00.

– W domkach obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów.

– Nie przyjmujemy grup młodzieżowych.