Uff nie potraktowaliście mnie jak spam. Zatem poniżej mam dla Was ciąg dalszy układanki.

Klucz do mnie schowany jest w szyfrowanej skrzynce przy wejściu. Kod składa się z czterech cyfr. Pierwsza cyfra to numer domku. Trzy kolejne to: 727. Zawias skrzynki znajduje się na dole, zatem po dokładnym ustawieniu kodu pociągnij śmiało skrzynkę do siebie z góry na dół.
Z góry przepraszam za zabawę w chowanego z kluczem.
Aby mnie zamknąć należy unieść klamkę do góry i opuścić, dopiero wtedy można przekręcić klucz.
Przy wyjeździe proszę analogicznie odłożyć klucz aby nie popsuć zabawy kolejnym gościom 😉 W trakcie zamykania skrzynki kod musi być ułożony prawidłowo. Po zamknięciu prosimy o losowe przestawienie kodu.

Do każdego domku przypisane jest miejsce parkingowe (MAPKA NA SAMYM DOLE).

Z uwagi na wydane rozporządzenie związane z epidemią koronawirusa sauna a także plac zabaw pozostają wyłączone z użycia.
W domkach znajduje się płyn do dezynfekcji rąk a także stosowne instrukcje postępowania. Domek przed Twoim przyjazdem został zdezynfekowany zgodnie z zaleceniami GIS.
Jeżeli posiadacie, któryś z objawów koronawirusa (gorączka, kaszel, duszności, bóle mięśni i ogólne zmęczenie) proszę Was o pozostanie w domu. Z pewnością będę mógł Was ugościć w innym terminie. Wpłacony zadatek zostanie zaliczony w poczet kolejnego pobytu.
Drewno do kominka znajduje się w drewutniach przy domkach lub za sauną pod zadaszeniami.

Cenne wskazówki:
1. Najkrótsza droga do plaży wiedzie przez sąsiednie pole namiotowe. Furtka jest otwarta (nie ma pieska). Na przestrzał będzie kolejna furtka. Należy iść ścieżką wzdłuż jeziora aż dojdzie się do drogi (ścieżka rowerowa) prowadzącej do samej plaży (około 20 min spacerem).
2. Jeżeli chcą Państwo zasmakować pysznej strawy to polecamy restaurację Mirabelka w Kopalinie (rezerwacja dzień wcześniej na hasło Lighthouse-Sfera tel. 503-302-800) oraz restaurację Ewa Zaprasza w Sasinie. Radzimy jechać przez Choczewo. Wujek google prowadzi krótszą drogą przez las -> nie polecamy, zwłaszcza maluszkiem 126 ;).

Samochód proszę pozostawić w miejscach oznaczonych na mapce jako parking.
Proszę nie wjeżdżać samochodem na trawnik.
Drodzy Goście w trosce o moją piękną okolicę i naszą planetę mam gorącą prośbę o segregację odpadów. Jestem na to odpowiednio przygotowany 🙂 Śmietniki znajdują się przed domkami pod ścianą drzew.

Proszę nie rozpalać grilla na moim drewnianym tarasie bo to za duże ryzyko 😉 Wymieniono mi już kilka desek a przyczyną wcale nie był kornik drukarz. Prośba o ustawienie grilla na trawniku w bezpiecznej odległości ode mnie, drzew i sąsiadów.
Podczas nieobecności, przy silnym wietrze i na noc proszę o składanie parasola.

Na sam koniec w nagrodę -> hasło do Wi-Fi.
304QM9GH6EH
PS. Korzystaj rozważenie -> jesteś na urlopie !

MAPKA
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu,
Wasz Lighthouse