Uff… nie potraktowaliście mnie jak spam a to już połowa sukcesu. Mam zatem dla moich Drogich Gości ciąg dalszy układanki.

Klucz do mnie i do sauny schowany jest w szyfrowanej skrzynce przy wejściu.
Kod składa się z czterech cyfr. Pierwsza cyfra to numer domku. Trzy kolejne to: 727.
Zawias skrzynki znajduje się na dole, zatem po dokładnym ustawieniu kodu złap skrzynkę w górnej części i pociągnij śmiało do siebie.
Aby mnie zamknąć należy unieść klamkę do góry i opuścić, dopiero wówczas można przekręcić klucz.
Z góry przepraszam za zabawę w chowanego z kluczem.
Przy wyjeździe proszę analogicznie odłożyć klucz aby nie popsuć zabawy kolejnym gościom 😉 W trakcie zamykania skrzynki kod musi być ułożony prawidłowo. Po zamknięciu prosimy o losowe przestawienie kodu.
Do każdego domku przypisane jest miejsce parkingowe (MAPKA NA SAMYM DOLE).
Proszę pozostaw samochód w wyznaczonym miejscu i nie wjeżdżaj na trawnik.
Zostałem wyposażony w płyn do dezynfekcji rąk a także stosowne instrukcje postępowania w przypadku niepokojących objawów COVID-19. Domek przed Twoim przyjazdem został zdezynfekowany zgodnie z zaleceniami GIS. Jeżeli posiadacie, któryś z objawów koronawirusa (gorączka, kaszel, duszności, bóle mięśni i ogólne zmęczenie) proszę Was o pozostanie w domu. Z pewnością będę mógł Was ugościć w innym terminie. Wpłacony zadatek zostanie zaliczony w poczet kolejnego pobytu.
Aby skorzystać z sauny należy na sterowniku wcisnąć przycisk „heat”. Poniżej niego jest przycisk włączający światło. Po wciśnięciu przycisku „heat”, powinna zaświecić się czerwona dioda. Od tego momentu sauna zacznie się rozgrzewać i będzie uruchomiona przez najbliższe 1,5 godz. Rozgrzanie sauny zajmuje około 30 min. Wyświetlacz pokazuje aktualną temperaturę w saunie. Prosimy o przeczytanie i przestrzeganie regulaminu sauny.
Drewno do kominka znajduje się w drewutniach przy domkach lub za sauną pod zadaszeniami.
Cenne wskazówki:
1. Najkrótsza droga do plaży wiedzie przez sąsiednie pole namiotowe. Furtka jest otwarta (nie ma pieska). Na przestrzał będzie kolejna furtka. Należy iść ścieżką wzdłuż jeziora aż dojdzie się do drogi (ścieżka rowerowa) prowadzącej do samej plaży (około 20 min spacerem).
2. Jeżeli chcą Państwo zasmakować pysznej strawy to polecamy restaurację Mirabelka w Kopalinie (rezerwacja dzień wcześniej na hasło „Lighthouse Sfera” tel. 503-302-800) oraz restaurację Ewa Zaprasza w Sasinie. Radzimy jechać przez Choczewo. Wujek google prowadzi krótszą drogą przez las -> nie polecamy, zwłaszcza maluszkiem 126 ;).
Drodzy Goście w trosce o moją piękną okolicę i naszą planetę mam gorącą prośbę o segregację odpadów. Jestem na to odpowiednio przygotowany 🙂 Śmietniki znajdują się przed domkami pod ścianą drzew.
Proszę nie rozpalać grilla na moim drewnianym tarasie bo to za duże ryzyko 😉 Wymieniono mi już kilka desek a przyczyną wcale nie był kornik drukarz. Prośba o ustawienie grilla na trawniku w bezpiecznej odległości ode mnie, drzew i sąsiadów.
Podczas nieobecności, przy silnym wietrze i na noc proszę o składanie parasola.
Na sam koniec w nagrodę -> hasło do Wi-Fi.
304QM9GH6EH
PS. Korzystaj rozważenie -> jesteś na urlopie !
Pozdrawiam i życzę miłego pobytu,
Wasz Lighthouse